



W piątek 27.09. na długiej przerwie w świetlicy ZS odbędzie się konferencja Rady Pedagogicznej. Obecność obowiązkowa.
Pragniemy przypomnieć tegorocznym maturzystom oraz absolwentom o terminie składania deklaracji wstępnych w wersji elektronicznej i pdf do 30.09.2013r. Jednocześnie informujemy, że wszystkie typy deklaracji znajdują się w zakładce -matura na stronie głównej Zespołu Szkół. Podczas uzupełnienia formularzy prosimy wpisać identyfikator szkoły : Liceum Ogólnokształcące 241201-A114Y; Technikum 241201-A132U.
Od jutra, tj. od 18.09.2013r., czynna będzie szatnia szkolna. Zachęcamy do skorzystania z niej w celu pozostawienia okryć wierzchnich, parasoli, a szczególnie kasków motorowerowych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie w dniu 17.09.2013 (wtorek) o godz.16.30 wg załączonego harmonogramu.Rodziców klas pierwszych oraz wychowawców zapraszamy na halę sportową ZS.Po spotkaniu z wychowawcami nastąpi spotkanie Rady Rodziców (trójek klasowych) z dyrekcją w świetlicy ZS o godz.17.30.
Informujemy, iż świadectwa dojrzałości i wyniki egzaminu maturalnego zdawanego w sesji poprawkowej będą przekazane zdającym w sekretariacie ZS w dniu 13 września 2013 roku o godz. 12.00.Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.
W piątek 6 września o godz.10.35 w świetlicy ZS odbędzie się krótka konferencja poświęcona bieżącym sprawom szkolnym.
W związku z kontynuacją prac remontowych w sali 22ZS,sala ta będzie wyłączona z harmonogramu zajęć w dniach 16-20.09.2013. Prosimy wszystkich nauczycieli i uczniów o zapoznanie się z załączoną tabelą.