foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

AKTUALNIE NA STRONIE

We have 239 guests and no members online

Aby uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego
należy wykonać następujące czynności:

 

 1. w przeglądarkę  (najlepiej Mozilla Firefox lub Gogle Chrome – najnowsza wersja) wpisać poniższy adres logowania lub kliknąć na link:
  https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatrybnicki
  klikamy „zaloguj się”,

 2. przy pierwszym logowaniu (aktywacja konta) klikamy „przywracanie dostępu”, wpisujemy podany administratorowi adres email w pole (E-mail), a w pole powyższe wygenerowany kod (jeśli jest mało czytelny można go wygenerować raz jeszcze klikając na znaczek „zmień próbkę”); jeżeli uda nam się to zrobić otrzymamy na skrzynkę email kod aktywujący,

 3. logujemy się na własną skrzynkę email, otwieramy wygenerowaną wiadomość z linkiem aktywującym od firmy Vulcan i klikamy na podany link. Link przeniesie nas na stronę logowania, gdzie będzie wymagał ustanowienia hasła. Należy dostosować się do polityki  bezpieczeństwa i wymyślić hasło, które zawiera co najmniej 8 znaków, a wśród nich małe i wielkie litery oraz co najmniej jedną cyfrę,

 4. wpisujemy wymyślone hasło dwukrotnie i w oknie powyżej znów wygenerowany kod zabezpieczający,

 5. jeżeli kod i hasło pomyślnie przejdzie proces weryfikacji, otrzymamy informację o tym, że hasło dla naszego konta email zostało pomyślnie zmienione i niniejszym aktywacja została zakończona,

 6. logujemy się do dziennika elektronicznego na stronie
  https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatrybnicki
  używając jako login adresu email i wymyślonego hasła.

Administrator systemu przypomina o obowiązku chronienia hasła dostępu do dziennika elektronicznego.

 

2024 Copyright My School Rights Reserved