foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

AKTUALNIE NA STRONIE

We have 242 guests and no members online

 

Termin składania dokumentów przez kandydatów na pierwszy semestr:

 22 czerwca 2016 roku – 31 sierpnia 2016 roku

 Podanie

 Regulamin

Jak odnaleźć się na rynku pracy? Co zrobić, żeby każdy z nas mógł powiedzieć, że praca zawodowa sprawia nam satysfakcję, a otrzymywane za nie wynagrodzenie pozwala na realizację naszym marzeń? Odpowiedzią nie tylko na te pytania, może być zwiększenia atrakcyjności naszej pozycji zawodowej, zwiększenie naszych kompetencji, a tym samym podniesienie naszych kwalifikacji poprzez dokształcanie zawodowe.

 

Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach wychodzi naprzeciw potrzebom dzisiejszego rynku pracy organizując Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ). Już od września 2014r. każda osoba dorosła czy to w wieku 18 czy 60 lat, czy to kobieta czy mężczyzna, czy to pracownik fizyczny, umysłowy, a może osoba bezrobotna czy poszukująca pracy ma szansę na zwiększenie swojej atrakcyjności zawodowej poprzez udział i ukończenie KKZ.

KKZ będą odbywały się w formie zaocznej (piątek popołudniu i sobota), a co najważniejsze będą bezpłatne. Dlatego nie zastanawiaj się długo, już teraz podejmij wyzwanie i zdobądź nowe uprawnienia zawodowe. Zobacz jak łatwo, a przede wszystkim blisko możesz zdobyć nowe kwalifikacje. Razem z nami zaplanuj swoją karierę zawodową! Nie stój w miejscu! Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą! To Ty pokaż innym, jak prosto można zmienić swoje życie zawodowe!

W roku szkolnym 2016/2017 będzie możliwość zdobycia nowych kwalifikacji w ramach nauczanych przez nas kierunków kształcenia:

TECHNIK ELEKTRYK w ramach tego kierunku proponujemy kwalifikację:

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH w ramach tego kierunku proponujemy kwalifikację:

TECHNIK INFORMATYK w ramach tego kierunku proponujemy kwalifikację:

  • E.12 – Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych więcej informacji

TECHNIK GÓRNICTWA PODZIEMNEGO zakres tego kierunku obejmuje 2 kwalifikacje:

TECHNIK EKONOMISTA w ramach tego kierunku proponujemy kwalifikację:

TECHNIK ANALITYK w ramach tego kierunku proponujemy kwalifikację:

  • A.59 Przygotowanie sprzętu, odczynników chemicznych i próbek do badań analitycznych więcej informacji

 

2024 Copyright My School Rights Reserved